O nás
Vážení zákazníci,
vítajte na oficiálnych webových stránkach spoločnosti AUTOSKLO Salaj, s.r.o. (Poprad/Košice) – špecialistu na distribúciu, výmenu a autorizované opravy autoskiel vozidiel všetkých značiek.

V oblasti výmien a opráv automobilových skiel pracujeme od roku 1995. Pre klienta zabezpečujeme kompletný servis v oblasti služieb spojených s výmenou a opravou skla. Náš klient sa môže spoľahnúť na profesionálne služby. K svojej práci používame len tie najmodernejšie technologické postupy a vysoko kvalitné materiály, vďaka čomu sa na všetky naše montážne služby vzťahuje doživotná záruka. Okrem kompletnej starostlivosti o autosklo a fólie ponúkame našim zákazníkom i komplexné služby z oblasti diagnostiky, plnenia a čistenia klimatizačných systémov. Naša spoločnosť je zmluvným partnerom všetkých slovenských poisťovní a vďaka svojim mnohoročným skúsenostiam garantuje expresné riešenie poistných udalostí pri poškodení autoskiel v akomkoľvek rozsahu.

Aby sme ponuku našich služieb o niečo málo spestrili, rozhodli sme sa ju v nedávnej dobe rozšíriť o možnosť sprostredkovania krátkodobého prenájmu novo zrekonštruovaného rekreačného zariadenia v panenskej prírodnej oblasti Slovenského raja. V našej spoločnosti si teda na prídu na svoje  nielen záujemcovia o kvalitný servis autoskiel, okenných fólií a klimatizačných systémov, ale tiež milovníci prírody a rekreačných pobytov.

Ponuka služieb spoločnosti Autosklo SALAJ, s.r.o. zahŕňa:

  • Distribúciu, výmeny a autorizované opravy autoskiel
  • Distribúciu a montáž okenných fólií (autá, domy a byty)
  • Doživotná záruka na všetky montážne práce
  • Plnenie a profesionálne čistenie klimatizačných systémov
  • Rýchle riešenie poistných udalostí
  • Krátkodobý prenájom novo zrekonštruovaného rekreačného zariadenia v oblasti Slovenského raja

Hlavnú úlohu  pri poskytovaní našich servisných služieb hrajú maximálna spokojnosť zákazníkov a 100% kvalita vykonanej práce. Z toho dôvodu pracujeme len s tými najkvalitnejšími materiálmi od renomovaných výrobcov a v rámci realizačného procesu používame kombinácie tých najnovších technológií a rokmi i praxou osvedčených postupov. Každý zákazník sa u nás naviac okrem doživotnej záruky na všetky montážne práce môže tešiť i na ústretový a maximálne individuálny prístup.

V prípade, že Vás ponuka našich služieb zaujala, neváhajte a zastavte sa u nás!

Na Vašu návštevu sa tešia,
profesionáli zo spoločnosti Autosklo SALAJ, s.r.o.

Aktuality

  • V súčasnej dobe prijímame nové zákazky. Pre viac informácií volajte na +421 903601 602.

AUTOSKLO Salaj, s.r.o.

Poprad prevádzka:
Partizánska 688/9,
058 01 Poprad
+421 903 601 602
+421 903 606 358
+421 903 368 686
autosklosalaj.pp@gmail.com

V emailovej komunikácii uvádzajte prosím aj telefonický kontakt, môže to urýchliť vybavenie vášho problému.

Košice prevádzka:
Myslavská 2/B,
040 23 Košice
+421 902860880
+421 903601602
autosklosalaj.ke@gmail.com

V emailovej komunikácii uvádzajte prosím aj telefonický kontakt, môže to urýchliť vybavenie vášho problému.